0%

KetoDiet

SHARE

KetoDiet

„Poprvé v životě nedržím dietu a hubnu!“

Nikdy jsem neměla problém s váhou. Ve 33 letech jsem vážila 42 kg. Pak jsem otěhotněla a váha rostla…

Po prvním porodu jsem váhu celkem ukočírovala, ale po druhém těhotenství, když mi bylo 42 let, to bylo těžší. V tomto věku už není hubnutí moc jednoduché, a proto jsem vyzkoušela mnoho diet. Musím se omluvit všem, co se mnou měli trpělivost a snažili se mi pomoci svými dietami, ale bylo pro mě těžké být důsledná, pokaždé si vše vážit a hlídat čas, kdy přesně musím jíst… Na začátku to celkem šlo, ale pak přišly chvíle, kdy jsem nestíhala a vše se rázem zkazilo… Navíc mi některé diety ani nechunaly.

Moc jsem si přála, abych dokázala zhubnout, ale už jen při vyslovení slova DIETA jsem měla pocit, že přiberu.
Mám velkou radost, že mi mí kamarádi Kubíček Smolík a Doktor Buben Pavel Hájek doporučili na nějaký čas změnit způsob stravování, který funguje. Hubne se, nic se nepočítá, nehlídá a hlavně je to moc chutné. Byla jsem jim vděčná, že mi chtějí pomoct a samozřejmě jsem to hned zkusila.

Nikdy jsem nejedla tak výborné dietní produkty, u kterých jsem zhubla 4 kg za 14 dní. Nevím, proč se KetoDiet nazývá dietou. Já se vždy moc těším, až si dám kaši, polévku, omeletu, koktejl a tyčinku. K tomu si někdy vařím např. brokolicovou polévku. Na internetových stránkách KetoDiet je i spousta úžasných receptů. Mám pocit, že tuhle dietu mám za odměnu, je to první dieta, která mi moc chutná a hlavně u ní hubnu.

TOTO PRO MĚ DIETA NENÍ! Jídla jsou výborná, sama si lepší omeletu neudělám, hubnu u nich a navíc nemusím být ve stresu, že jsem si jídlo nestačila navážit a připravit.
Díky vám jsem se opět dostala na váhu, kterou jsem si dlouho přála, nehladovím a mám pořád dobrou náladu.
KetoDiet vřele doporučuji všem, kterým se doposud nepodařilo zhubnout. Jde to snadno a rychle.

Magda

http://www.ketodiet.cz/

 

Magda Malá
Play Cover Track Title
Track Authors